LSX II LT Graphite Grey Pair/System
LSX II LT biedt hetzelfde intense high-fidelity geluid en dezelfde technologische snufjes als LSX II, maar dan tegen een geweldige prijs. Dit compacte draadloze HiFi-luidsprekersysteem zorgt voor ongekend helder geluid, mogelijk gemaakt door KEF’s Music Integrity Engine en de kenmerkende Uni-Q-driver-array.
| Algemeen | |
| Type speaker: | Boekenplank, Opbouw |
| Aantal luidsprekers in de doos: | 2 speakers |
| Audio | |
| Frequentiebereik: | 49 Hz |
| Connectiviteit | |
| Bluetooth: |
|
| Wi-Fi: |
|
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 802.11ac (Wi-Fi 5), Wi-Fi 802.11n (Wi-Fi 4), Wi-Fi 802.11b (Wi-Fi 1), Wi-Fi 802.11g (Wi-Fi 3), Wi-Fi 802.11a (Wi-Fi 2) |
| Bluetooth-versie: | 5.0 |
| Luidsprekeropbouw | |
| Ingebouwde woofer |
|
| Ingebouwde mid-range driver |
|
| Ingebouwde tweeter |
|
| Diameter woofer | 115 mm |
| Diameter tweeter: | 19 mm |
| Diameter Midrange | 115 mm |
| Aansluitingen | |
| USB-aansluiting |
|
| USB-connectortype | USB-C |
| HDMI-poort: |
|
| Gebruiksgemak | |
| Waterbestendig: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur/Stijl | GRAPHITE GREY |
| Kleur | Grijs |
| Beschermingsklasse (IP): | IPv4 |
| Breedte | 15,50 cm |
| Diepte | 18 cm |
| Hoogte | 24 cm |
| Gewicht | 6,80 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |



