De ultieme draadloze HiFi-luidsprekers
De LS50 Wireless II is geen gewone high-performance-luidspreker; dit is het perfecte alles-in-één muzieksysteem, door draadloze compatibiliteit vanaf elke bron te streamen met AirPlay 2, Google Cast enz. Inclusief kabelverbindingen voor uw tv, gamesconsole en draaitafel. Uitstekend geluid, zonder enige belemmering.
| Algemeen | |
| Totaal uitgangsvermogen (muziek): | 200 W |
| Type speaker: | Boekenplank |
| Aantal luidsprekers in de doos: | 2 speakers |
| Audio | |
| Frequentiebereik: | 45 Hz |
| Connectiviteit | |
| Bluetooth: |
|
| Wi-Fi: |
|
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 802.11ac (Wi-Fi 5), Wi-Fi 802.11n (Wi-Fi 4), Wi-Fi 802.11b (Wi-Fi 1), Wi-Fi 802.11g (Wi-Fi 3), Wi-Fi 802.11a (Wi-Fi 2) |
| Bluetooth-versie: | 5.0 |
| Aansluitingen | |
| USB-aansluiting |
|
| USB-connectortype | USB-A |
| Aantal subwooferuitgangen: | 1 |
| Gebruiksgemak | |
| Koppeling met app: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur/Stijl | Moss Green |
| Kleur | Groen |
| Breedte | 20 cm |
| Diepte | 31,10 cm |
| Hoogte | 30,50 cm |
| Gewicht | 20,10 kg |
| Garantie | |
| Garantie | 2 Jaar |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |




