De eerste speakers ter wereld met Metamaterial
LS50 Meta is een zeer precieze, emotie-oproepende luidspreker die is gebouwd op revolutionaire akoestische technologie. Ontworpen rondom de 12de generatie Uni-Q driver met Metamaterial Absorption Technology is deze solide compacte luidspreker in staat om elke plek in de ruimte van gedetailleerd geluid te voorzien.
| Algemeen | |
| Totaal uitgangsvermogen (muziek): | 100 W |
| Type speaker: | Boekenplank |
| Aantal luidsprekers in de doos: | 2 speakers |
| Audio | |
| Frequentiebereik: | 47 Hz |
| Luidsprekerprestaties | |
| Aanbevolen versterker vermogen | 40 W |
| Impedantie: | 8 ohm |
| Kantelfrequentie: | 2100 Hz |
| Frequentiebereik subwoofer | 79 Hz |
| Gevoeligheid | 85 dB |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur/Stijl | Sand Shell |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 20 cm |
| Diepte | 28,05 cm |
| Hoogte | 30,20 cm |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Gewicht | 7,80 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |



