De nieuwe aanvulling op de bekroonde LSX-reeks. Hetzelfde fantastische geluid, nieuwe lagere prijs.
LSX II LT is een gestroomlijnde versie, maar met hetzelfde intense high-fidelity geluid en dezelfde technologische snufjes als de LSX II. En dat allemaal tegen een geweldige prijs. Dit compacte draadloze HiFi-luidsprekersysteem zorgt voor ongekend heldere audio aangedreven door KEF’s Music Integrity Engine en kenmerkende Uni-Q-driver-array. Stream alle content probleemloos via AirPlay 2, Chromecast en Spotify, of maak naadloos verbinding met een desktop, laptop, tv en meer via HDMI ARC- en USB-C-ingangen.
| Algemeen | |
| Type speaker: | Boekenplank, Opbouw |
| Audio | |
| Frequentiebereik: | 49 Hz |
| Connectiviteit | |
| Bluetooth: |
|
| Wi-Fi: |
|
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 802.11ac (Wi-Fi 5), Wi-Fi 802.11n (Wi-Fi 4), Wi-Fi 802.11b (Wi-Fi 1), Wi-Fi 802.11g (Wi-Fi 3), Wi-Fi 802.11a (Wi-Fi 2) |
| Bluetooth-versie: | 5.0 |
| Luidsprekeropbouw | |
| Ingebouwde woofer |
|
| Ingebouwde mid-range driver |
|
| Ingebouwde tweeter |
|
| Diameter woofer | 115 mm |
| Diameter tweeter: | 19 mm |
| Diameter Midrange | 115 mm |
| Luidsprekerprestaties | |
| Aanbevolen versterker vermogen | 200 W |
| Frequentiebereik subwoofer | 49 Hz |
| Gevoeligheid | 85 dB |
| Aansluitingen | |
| Netwerkaansluiting: |
|
| USB-aansluiting |
|
| USB-connectortype | USB-C |
| Aantal analoge lijningangen (RCA): | 1 |
| Aantal subwooferuitgangen: | 1 |
| Aantal HDMI-ingangen: | 1 |
| HDMI-poort: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur/Stijl | Sage Green |
| Kleur | Groen |
| Beschermingsklasse (IP): | IPv4 |
| Breedte | 155 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Hoogte | 240 mm |
| Gewicht | 6,80 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |



