++ Totaal uitgangsvermogen (muziek): 400 W ++ Type speaker: Inbouw ++ Kleur: Wit ++
Productbeschrijving:
CWM8.5 D is een tweeweg wandinbouwluidspreker. Hij is voorzien van een ontkoppelde Diamond dome tweeter van 25 mm (1 inch) en een enkele Continuum driver van 180 mm (7 inch) voor het laag en midden.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totaal uitgangsvermogen (muziek): | 400 W |
| Type speaker: | Inbouw |
| Aantal luidsprekers in de doos: | 1 speaker |
| Audio | |
| Frequentiebereik: | 35 Hz |
| Luidsprekerprestaties | |
| Impedantie: | 8 ohm |
| Gevoeligheid | 89 dB |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 24,70 cm |
| Diepte | 9 cm |
| Hoogte | 41,10 cm |
| Gewicht | 3,50 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 2600,-
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Behoort tot de lijn :CUSTOM INSTALLATION Alle producten in de lijn: CUSTOM INSTALLATION >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
