CWM8.3 D is een drieweg wandinbouwluidspreker. Hij heeft een ontkoppelde Diamond dome tweeter van 25 mm (1 inch), een Continuum FST driver van 130 mm (5-inch) voor het midden en twee Aerofoil drivers van 180 mm (7-inch) voor het laag. Het centrale luidsprekerpaneel kan gedraaid worden, zodat de CWM8.3 D zowel verticaal als horizontaal uitgelijnd kan worden.
| Algemeen | |
| Totaal uitgangsvermogen (muziek): | 400 W |
| Type speaker: | Inbouw |
| Aantal luidsprekers in de doos: | 1 speaker |
| Audio | |
| Frequentiebereik: | 30 Hz |
| Luidsprekerprestaties | |
| Impedantie: | 8 ohm |
| Gevoeligheid | 89 dB |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 25,40 cm |
| Diepte | 9 cm |
| Hoogte | 88 cm |
| Gewicht | 10,90 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
Behoort tot de lijn :CUSTOM INSTALLATION Alle producten in de lijn: CUSTOM INSTALLATION >>
