De Phantom H-80 is de luidspreker die u kiest wanneer groot, dynamisch en goed gedefinieerd geluid er echt toe doet. De geluidskwaliteit is duidelijk, gedetailleerd en toch beheerst en krachtig. De PHANTOM H-serie De Dali Phantom H- serie zijn luidsprekers om in de muur in te bouwen. De Phantom H- serie is een echte full range luidspreker en behoeft geen supplement subwoofer.
Prijs per paar.
| Algemeen | |
| Totaal uitgangsvermogen (muziek): | 200 W |
| Type speaker: | Inbouw |
| Aantal luidsprekers in de doos: | 1 speaker |
| Audio | |
| Frequentiebereik: | 46 Hz |
| Luidsprekerprestaties | |
| Impedantie: | 6 ohm |
| Gevoeligheid | 90 dB |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 33,50 cm |
| Diepte | 10,60 cm |
| Hoogte | 33,50 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
Behoort tot de lijn :PHANTOM Alle producten in de lijn: PHANTOM >>
