CUSTOM INSTALL speaker | Frequency Range 49 - 25,000 | Sensitivity 89,5 dB
Bij de PHANTOM E-80 draait het allemaal om groots geluid. Door gebruik te maken van elk onderdeel van zijn 8-inch woofer, vult hij zelfs zeer grote kamers met geluid, terwijl de bas onder controle blijft. Dit maakt hem perfect als hoofdluidspreker in een huiskameropstelling voor zowel een stereo-opstelling als een homecinema-surroundsysteem.
De PHANTOM E-serie
De DALI PHANTOM E-80 is ontworpen voor optimaal gebruik in het plafond, maar werkt ook als hij in de muur wordt gemonteerd. Het draait allemaal om echt hifi-geluid, veelzijdigheid en flexibiliteit. De compacte constructie en het gebruiksvriendelijke kompaspositioneringssysteem maken het plaatsen van de luidspreker voor de optimale geluidservaring zeer eenvoudig. Twee discrete schakelaars bieden audio-aanpassingsopties om ervoor te zorgen dat de luisteraar het meeste uit de luidsprekers haalt, zelfs in kamers die traditioneel moeilijk zijn.
De gekantelde woofer en de enigszins centrale zachte dome-tweeter, vloeien gracieus samen en produceren een rijk gedetailleerd en helder geluidsbeeld. De polypropyleen kegel is beter bestand tegen vocht dan het traditionele DALI kegelmateriaal - houtvezel, waardoor de PHANTOM E-80 flexibel is met betrekking tot plaatsing in overdekte buitenruimtes en badkamers.
Optioneel kan de PHANTOM E-80 worden uitgerust met een vierkant frontrooster.
| Algemeen | |
| Type speaker: | Inbouw |
| Aantal luidsprekers in de doos: | 1 speaker |
| Audio | |
| Frequentiebereik: | 49 Hz |
| Luidsprekerprestaties | |
| Aanbevolen versterker vermogen | 30 W |
| Impedantie: | 6 ohm |
| Gevoeligheid | 89,50 dB |
| Fysieke kenmerken | |
| Diepte | 10,60 cm |
| Gewicht | 2,36 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
Behoort tot de lijn :PHANTOM Alle producten in de lijn: PHANTOM >>
