Onze soundbar is het bewijs van KEF’s audioklasse en brengt geluid tot leven in een stijlvol design. De soundbar is ontwikkeld om perfecte, high-fidelity audio te bieden en elke noot en nuance met ongekende helderheid en diepte te reproduceren.
Onze innovatieve technologie zorgt tijdens films, programma’s of het streamen van muziek voor rijke, gedetailleerde soundscapes. Dankzij het elegante ontwerp past XIO probleemloos in elk interieur. Zowel qua looks als ongekende geluidskwaliteit een verbetering voor uw audiosysteem.
Connectiviteit
Ontwikkeld voor naadloze connectiviteit en eenvoudige audiostreaming.
3D-bioscoopgeluid
Geniet van een wereld vol dynamisch geluid. Dankzij ruimtelijke audiotechnologie profiteert u van een driedimensionale soundscape die uw entertainmentbeleving transformeert.
Ontdek de ultieme soundbar
XIO zorgt voor overtuigende filmische ervaringen met zijn 5.1.2-configuratie en 12 versterkers van klasse D.
| Afspeelmogelijkheden | |
| Hi-res audio: |
|
| Streaming muziekdiensten |
|
| Algemeen | |
| Type speaker: | Soundbar |
| Audio | |
| Surroundformaten: | Dolby Atmos |
| Uitgangsvermogen (totaal): | 820 W |
| Connectiviteit | |
| Wi-Fi: |
|
| Bluetooth: |
|
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 802.11ac (Wi-Fi 5), Wi-Fi 802.11n (Wi-Fi 4), Wi-Fi 802.11b (Wi-Fi 1), Wi-Fi 802.11g (Wi-Fi 3), Wi-Fi 802.11a (Wi-Fi 2), Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Aansluitingen | |
| HDMI Audio Return Channel (ARC): | eARC |
| Aantal optische ingangen: | 1 |
| Netwerkaansluiting: |
|
| USB-connectortype | USB-C |
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 121 cm |
| Kleur | Grijs |
| Kleur/Stijl | Silver Grey |
| Diepte | 7 cm |
| Hoogte | 16,50 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |


