De slanke en strakke Q4 Meta is een zeer veelzijdige wandluidspreker die kan worden gebruikt als linker-, midden- en rechterluidspreker (LCR), of als surroundluidspreker. Dankzij een 5,25" 12e generatie Uni-Q driver array met MAT™ levert de hifi-luidspreker een breed, meeslepend geluidsbeeld zonder kostbare vloerruimte in beslag te nemen.
Wat zit er in de doos?
- Q4 Meta (1 spreker)
- Magnetisch rooster
- Rubberen voetjese
- Gebruikershandleiding en garantie-informatie
| Algemeen | |
| Type speaker: | Opbouw |
| Aantal luidsprekers in de doos: | 1 speaker |
| Audio | |
| Frequentiebereik: | 52 Hz |
| Luidsprekeropbouw | |
| Ingebouwde woofer |
|
| Ingebouwde mid-range driver |
|
| Ingebouwde tweeter |
|
| Diameter woofer | 130 mm |
| Diameter tweeter: | 25 mm |
| Diameter Midrange | 130 mm |
| Luidsprekerprestaties | |
| Aanbevolen versterker vermogen | 10 W |
| Impedantie: | 4 ohm |
| Gevoeligheid | 108 dB |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur/Stijl | Walnut |
| Kleur | Bruin |
| Breedte | 25 cm |
| Diepte | 14,20 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Gewicht | 5,70 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |



