De Q3 Meta HiFi-luidspreker is ontworpen om een nauwkeurige geluidskwaliteit te leveren in een middelgrote behuizing. Dankzij een 6,5 inch Uni-Q driver-array van de 12e generatie met MAT™ geniet u keer op keer van kristalhelder geluid. Of u nu uw home cinema-systeem wilt verbeteren of van uw favoriete muziek wilt genieten, de boekenplankluidspreker levert hifi-geluid met uitzonderlijke diepte en detail.
Wat zit er in de doos?
- Q3 Meta (paar)
- Magnetische roosters (paar)
- Rubberen voetjes
- Poortdoppen
- Gebruikershandleiding en garantie-informatie
| Algemeen | |
| Type speaker: | Boekenplank |
| Aantal luidsprekers in de doos: | 2 speakers |
| Audio | |
| Frequentiebereik: | 42 Hz |
| Luidsprekeropbouw | |
| Luidsprekerfilters: | 2-weg |
| Ingebouwde woofer |
|
| Ingebouwde mid-range driver |
|
| Ingebouwde tweeter |
|
| Diameter woofer | 165 mm |
| Diameter tweeter: | 25 mm |
| Diameter Midrange | 165 mm |
| Luidsprekerprestaties | |
| Aanbevolen versterker vermogen | 15 W |
| Impedantie: | 4 ohm |
| Gevoeligheid | 109 dB |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur/Stijl | Satin Black |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 21 cm |
| Diepte | 30,50 cm |
| Hoogte | 35,70 cm |
| Gewicht | 8,20 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |



