De compacte Q1 Meta HiFi-luidspreker presteert boven zijn formaat en doet geen concessies aan uw luisterplezier. Net als alle nieuwe luidsprekers uit de Q-serie beschikt hij over een 12e generatie Uni-Q driver array en Metamaterial Absorption Technology. De Q1 Meta is de ultieme instapluidspreker voor wie zijn eerste hifi-systeem wil bouwen.
Wat zit er in de doos?
- Q1 Meta (paar)
- Magnetische roosters (paar)
- Rubberen voetjes
- Poortdoppen
- Gebruikershandleiding en garantie-informatie
| Algemeen | |
| Type speaker: | Boekenplank |
| Aantal luidsprekers in de doos: | 2 speakers |
| Audio | |
| Frequentiebereik: | 47 Hz |
| Luidsprekeropbouw | |
| Luidsprekerfilters: | 2-weg |
| Ingebouwde woofer |
|
| Ingebouwde mid-range driver |
|
| Ingebouwde tweeter |
|
| Diameter woofer | 130 mm |
| Diameter tweeter: | 25 mm |
| Diameter Midrange | 130 mm |
| Luidsprekerprestaties | |
| Aanbevolen versterker vermogen | 10 W |
| Impedantie: | 4 ohm |
| Gevoeligheid | 108 dB |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur/Stijl | Satin White |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 18 cm |
| Diepte | 27,70 cm |
| Hoogte | 30,20 cm |
| Gewicht | 6,10 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |


