De Q Concerto Meta HiFi-luidspreker is de grootste in onze Q-serie boekenplankluidsprekers. Deze gemoderniseerde versie is een eerbetoon aan de originele Concerto uit 1969, onze eerste 3-weg staande luidspreker, en levert professionele high-end audiokwaliteit. Dankzij het 3-weg ontwerp en Metamaterial Absorption Technology (MAT™) staat deze bekabelde luidspreker garant voor hifi-prestaties.
Wat zit er in de doos?
- Q Concerto Meta (paar)
- Magnetische roosters (paar)
- Rubberen voetjes
- Poortdoppen
- Gebruikershandleiding en garantie-informatie
| Algemeen | |
| Type speaker: | Boekenplank |
| Aantal luidsprekers in de doos: | 2 speakers |
| Audio | |
| Frequentiebereik: | 40 Hz |
| Luidsprekeropbouw | |
| Luidsprekerfilters: | 3-weg |
| Ingebouwde woofer |
|
| Ingebouwde mid-range driver |
|
| Ingebouwde tweeter |
|
| Diameter woofer | 165 mm |
| Diameter tweeter: | 19 mm |
| Diameter Midrange | 100 mm |
| Luidsprekerprestaties | |
| Aanbevolen versterker vermogen | 15 W |
| Impedantie: | 4 ohm |
| Gevoeligheid | 108 dB |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur/Stijl | Walnut |
| Kleur | Bruin |
| Breedte | 21 cm |
| Diepte | 31,50 cm |
| Hoogte | 41,50 cm |
| Gewicht | 9,50 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |



