Distributieversterker voor vier zones- 8 x 100W Versterking (8 ohm 20-20 kHz) 0,05% THD - 192/24 FLAC, ALAC, WAV, DSD - Stereo RCA-ingang x4, Optisch x2, Ethernet x2, USB-A x4 - HEOS®, AirPlay2, Dolby Digital+ - Stereo-vooruitgangen per zone of vier subwooferuitgangen, één per zone - Conversie van pre-uitgang naar subwooferuitgang met behulp van hoogdoorlaat- en laagdoorlaatfilters - TV-geluid groeperen - Marantz digitale muziekfiltering (MMDF) - 12V triggeruitgang per zone en bridge-modus - Perfect formaat voor rackmontage en actieve koeling, rackmontagekit inbegrepen
| Algemeen | |
| Type versterker | Hi-Fi versterker |
| Aantal audiokanalen: | 8 |
| Uitgangsvermogen per kanaal: | 100 W |
| Audio | |
| Surroundformaten: | Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
| Connectiviteit | |
| Spotify Connect |
|
| AirPlay | AirPlay 2 |
| Aansluitingen | |
| Aantal analoge lijnuitgangen (RCA): | 4 |
| Aantal USB-poorten: | 4 |
| Aantal optische ingangen: | 2 |
| Aantal analoge lijningangen (RCA): | 4 |
| USB-aansluiting |
|
| Bediening | |
| Smart home platform | Android, iOS |
| Gebruiksgemak | |
| Koppeling met app: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Diepte | 10,60 cm |
| Breedte | 41,50 cm |
| Gewicht | 8 kg |
| Hoogte | 44,20 cm |
| Kleur | Zwart |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
|
|
