Draadloze streaming versterker met geïntegreerde HEOS® 2.1 Ch. 100W per kanaal- 2.1-kanaals uitgang voor het aansluiten van een luidspreker en subwoofer - 100W per kanaal, hoog vermogen en kristalhelder - End-to-end schakelende digitale versterkertopologie - Verbeterde prestaties met Marantz Music Digital Filtering (MMDF) - Moeiteloos streamen met geïntegreerde HEOS®, WiFi, AirPlay 2, Spotify Connect - Toslink optische audio en HDMI eARC digitale audio-ingangen - Digitale decodering met Dolby Digital - Afstemming, ontwerp en productie door Shirakawa Audio Works in Japan - Ruimtebesparend, geschikt voor rekmontage, hoogwaardige materialen - 1 paar analoge RCA audio-ingangen met vergulde messing terminals
| Afspeelmogelijkheden | |
| Radio-ontvangst: | FM |
| Streaming muziekdiensten |
|
| Geschikt voor multiroom: |
|
| Algemeen | |
| Type versterker | Draadloze streaming versterker met geïntegreerde |
| Aantal audiokanalen: | 2.1 |
| Uitgangsvermogen per kanaal: | 100 W |
| Audio | |
| Surroundformaten: | Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
| Connectiviteit | |
| Wi-Fi: |
|
| Bluetooth: |
|
| Spotify Connect |
|
| AirPlay | AirPlay 2 |
| Bluetooth-versie: | 4.2 |
| Aansluitingen | |
| Aantal HDMI-ingangen: | 1 |
| HDMI Audio Return Channel (ARC): | eARC |
| Infraroodingang (IR) | 1 x |
| Bediening | |
| Smart home platform | Android, iOS |
| Gebruiksgemak | |
| Koppeling met app: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Diepte | 8,40 cm |
| Breedte | 23,90 cm |
| Gewicht | 2,20 kg |
| Hoogte | 21,70 cm |
| Kleur | Zwart |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
|
|
