De Kube 10 MIE levert met zijn gesloten behuizing, 10-inch basdriver en 300 W aan vermogen bijzonder krachtige en gecontroleerde bas. De Music Integrity Engine® helpt de Kube 10 MIE optimaal te presteren door een dynamische verbetering van de diepte en dynamiek van de bas.
| Algemeen | |
| Type speaker: | Subwoofer |
| Aantal luidsprekers in de doos: | 1 speaker |
| Audio | |
| Frequentiebereik: | 24 Hz |
| Luidsprekerprestaties | |
| Gevoeligheid | 111 dB |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 35,30 cm |
| Diepte | 37 cm |
| Hoogte | 37 cm |
| Gewicht | 15,40 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
