HX® Certified Ultra luidspreker met MAT™
De Ci3160RLM-THX is een architectonische wandinbouwluidspreker met een 12e generatie Uni-Q driver array en KEF’s innovatieve Metamaterial Absorption Technology (MAT™), ontworpen voor optimale resultaten en voorzien van het THX Certified Ultra-keurmerk. Samen met twee hybride 6,5 inch aluminium basdrivers biedt deze luidspreker de meest dynamische audiobeleving voor thuisbioscopen.
| Algemeen | |
| Totaal uitgangsvermogen (muziek): | 350 W |
| Type speaker: | Inbouw, In muur |
| Aantal luidsprekers in de doos: | 1 speaker |
| Audio | |
| Frequentiebereik: | 43 Hz |
| Luidsprekeropbouw | |
| Ingebouwde woofer |
|
| Ingebouwde mid-range driver |
|
| Ingebouwde tweeter |
|
| Diameter woofer | 2 mm |
| Diameter tweeter: | 25 mm |
| Diameter Midrange | 160 mm |
| Luidsprekerprestaties | |
| Impedantie: | 4 ohm |
| Gevoeligheid | 89 dB |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zilver |
| Breedte | 23 cm |
| Diepte | 10,57 cm |
| Hoogte | 68 cm |
| Gewicht | 12 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
