++ Kleur/Stijl: Carbon Grey ++ Kleur: Grijs ++ Uitgangsvermogen (subwoofer): 100 W ++
Productbeschrijving:
TRUE X SUB 100A CGY
Eigenschappen:
brochure
| Audio | |
| Uitgangsvermogen (subwoofer) | 100 W |
| Frequentiebereik: | 35 Hz |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur/Stijl | Carbon Grey |
| Kleur | Grijs |
| Breedte | 187 mm |
| Diepte | 409 mm |
| Hoogte | 407 mm |
| Gewicht | 9,40 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 349,-
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
