++ Type speaker: Subwoofer ++ Kleur/Stijl: Light Grey ++ Kleur: Grijs ++
Productbeschrijving:
TRUE X SUB 100A LGY
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Type speaker: | Subwoofer |
| Draadloze subwoofer: |
|
| Audio | |
| Uitgangsvermogen (subwoofer) | 100 W |
| Frequentiebereik: | 35 Hz |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur/Stijl | Light Grey |
| Kleur | Grijs |
| Breedte | 187 mm |
| Diepte | 409 mm |
| Hoogte | 407 mm |
| Gewicht | 9,40 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 349,-
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
