++ Totaal uitgangsvermogen (muziek): 600 W ++ Type speaker: Boekenplank ++ Kleur: Zwart ++
Productbeschrijving:
Introductie van het paradepaardje van Yamaha, het 3-weg boekenplankluidsprekersysteem, dat een nieuwe standaard zet in prestaties en kwaliteit waaraan alle andere HiFi-luidsprekers moeten worden beoordeeld.
- Nieuw ontwikkelde diafragma's hebben een akoestische snelheid die vergelijkbaar is met die van beryllium
- Nieuw ontwikkelde RS (Resonance Suppression) Chambers onderdrukken ongewenste resonantie in het midden- en hoge bereik
- 30 cm (12") 3-weg boekenplankontwerp is gebaseerd op de traditie van de legendarische NS-1000M
- Zorgvuldig vervaardigde behuizing van gelamineerd multiplex gemaakt van Japans wit berkenhout van het eiland Hokkaido
- Nieuw ontwikkelde Acoustic Absorber elimineert geluidsabsorberend materiaal om de oorspronkelijke aanwezigheid van de muziek te doen herleven
- Glanzend zwarte pianolak zorgt voor verbeterde signaal-ruisprestaties — en draagt ??bij aan het luxueuze bezitsgenot
- Frequentiedelend netwerk
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totaal uitgangsvermogen (muziek): | 600 W |
| Type speaker: | Boekenplank |
| Aantal luidsprekers in de doos: | 2 speakers |
| Audio | |
| Frequentiebereik: | 26 Hz |
| Luidsprekerprestaties | |
| Impedantie: | 6 ohm |
| Kantelfrequentie: | 4500 Hz |
| Gevoeligheid | 88 dB |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 39 cm |
| Diepte | 38,10 cm |
| Hoogte | 69 cm |
| Gewicht | 35 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 8500,-
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
