NAD C 3050 Stereofonische Versterker
In de C 3050 stereofonische versterker ontmoet NAD's 50-jarige geschiedenis van innovatie de toekomst van hifi. Met zijn dubbele VU-meters, drukknop-ingangsselectoren, met walnoot afgewerkte vinyl beklede behuizing en jaren '70 cursieve stijl, herinnert de C 3050 aan de componenten die een generatie muziekliefhebbers het plezier van geweldige audio lieten ontdekken. Met zijn 100-watt-per-kanaal HybridDigital UcD-versterker en de hoge-resolutie differentiële DAC van Texas Instruments levert de C 3050 geluid dat de veeleisende luisteraars van vandaag in vervoering brengt. En dankzij NAD's MDC2 toekomstbestendige technologie kunnen bezitters van een C 3050 geavanceerde mogelijkheden toevoegen, zoals BluOS hoge-resolutie multi-room streaming en Dirac Live ruimtecorrectie.
| Algemeen | |
| Type versterker | Stereoversterker |
| Connectiviteit | |
| Wi-Fi: |
|
| Bluetooth: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur/Stijl | walnoot |
| Diepte | 33,50 cm |
| Breedte | 44,70 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Hoogte | 12,70 cm |
| Kleur | Bruin |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
|
|
