DAB+/internetradio/Spotify/Bluetooth/CD-speler
SUPERSOUND 701: de multi-artiest
Het topmodel in de SUPERSOUND-serie. Radio met toonaangevende geluidskwaliteit, grote geïntegreerde subwoofer, streaming,
Spotify en cd. Het natuurlijke middelpunt van de woonkamer.
| Afspeelmogelijkheden | |
| Radio-ontvangst: | FM, Internetradio, DAB, DAB+ |
| Algemeen | |
| Type radio | Tafelradio |
| Audio | |
| Uitgangsvermogen (totaal): | 35 W |
| Frequentiebereik: | 87,50 Hz |
| Connectiviteit | |
| Bluetooth: |
|
| Bluetooth-versie: | 4.0 |
| Spotify Connect |
|
| Wi-Fi: |
|
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 802.11n (Wi-Fi 4), Wi-Fi 802.11b (Wi-Fi 1), Wi-Fi 802.11g (Wi-Fi 3) |
| Scherm | |
| Display |
|
| Aansluitingen | |
| Hoofdtelefoonaansluiting: |
|
| Bediening | |
| Afstandsbediening: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Gewicht | 5,40 kg |
| Kleur/Stijl | walnoot |
| Kleur | Bruin |
| Diepte | 245 mm |
| Hoogte | 143 mm |
| Breedte | 405 mm |
| Stroom | |
| Batterij meegeleverd |
|
| Batterijtechnologie: | Alkaline |
| Batterijtype | AAA |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
