Welkom in een wereld van hifi-geluid dat binnen handbereik ligt. Dit tweede generatie all-in-one luidsprekersysteem is verbeterd voor een nóg evenwichtiger geluid in een hogere resolutie en met een allesomvattende connectiviteit. U kunt eenvoudig alles streamen, waaronder AirPlay 2, Chromecast, Spotify en Tidal. U kunt de LSX II ook eenvoudig aansluiten op uw laptop, tv en vele andere apparaten.
| Algemeen | |
| Totaal uitgangsvermogen (muziek): | 200 W |
| Type speaker: | Bluetooth speaker |
| Draadloze subwoofer: |
|
| Audio | |
| Frequentiebereik: | 49 Hz |
| Connectiviteit | |
| Bluetooth: |
|
| Wi-Fi: |
|
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 802.11ac (Wi-Fi 5), Wi-Fi 802.11n (Wi-Fi 4), Wi-Fi 802.11b (Wi-Fi 1), Wi-Fi 802.11g (Wi-Fi 3), Wi-Fi 802.11a (Wi-Fi 2) |
| Bluetooth-versie: | 4.2 |
| Luidsprekeropbouw | |
| Ingebouwde woofer |
|
| Ingebouwde mid-range driver |
|
| Ingebouwde tweeter |
|
| Diameter woofer | 115 mm |
| Diameter tweeter: | 19 mm |
| Diameter Midrange | 115 mm |
| Luidsprekerprestaties | |
| Gevoeligheid | 102 dB |
| Aansluitingen | |
| USB-aansluiting |
|
| USB-connectortype | USB-C |
| HDMI-poort: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Bruin |
| Breedte | 15,50 cm |
| Diepte | 18 cm |
| Hoogte | 24 cm |
| Gewicht | 7,20 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |


