Ci250RRb-THX is ontworpen om een ongelooflijk nauwkeurige en krachtige bas te leveren, en is de perfecte aanvulling op elk muziek- of thuisbioscoopsysteem en een uitstekende partner voor andere KEF-luidsprekers. Met een extra lange woofer van 250 mm (10 in.) met een massieve magneet van 150oz, levert Ci250RRb-THX een uitzonderlijke diepte met de nauwkeurigheid die nodig is voor een epische muziek-, film- of game-ervaring.
| Algemeen | |
| Type speaker: | Inbouw |
| Audio | |
| Frequentiebereik: | 50 Hz |
| Luidsprekeropbouw | |
| Ingebouwde tweeter |
|
| Diameter tweeter: | 25 mm |
| Luidsprekerprestaties | |
| Gevoeligheid | 109 dB |
| Gebruiksgemak | |
| Waterbestendig: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Grijs, Zwart |
| Beschermingsklasse (IP): | 64 |
| Diepte | 15,30 cm |
| Gewicht | 5,60 g |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
