++ Type speaker: Center ++ Luidsprekerfilters: 2-weg ++ Kleur: Wit ++
Productbeschrijving:
De HTM72 S3 is de compactere middenkanaalluidspreker in de nieuwe 700-Serie. Deze is uitgerust met een Carbon Dome-tweeter en twee Continuum-conus mid-/basdrivers. De ideale partner voor een thuisbioscoopsysteem op basis van de 704 S3, 706 S3 of 707 S3.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Type speaker: | Center |
| Aantal luidsprekers in de doos: | 1 speaker |
| Audio | |
| Frequentiebereik: | 48 Hz |
| Luidsprekeropbouw | |
| Luidsprekerfilters: | 2-weg |
| Actieve speaker: |
|
| Diameter Midrange | 130 mm |
| Luidsprekerprestaties | |
| Impedantie: | 8 ohm |
| Gevoeligheid | 87 dB |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 47,70 cm |
| Diepte | 26,60 cm |
| Hoogte | 30,20 cm |
| Gewicht | 9,66 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 1300,-
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
