SUPERSOUND 301: Gemaakt voor het dagelijks leven. Superieure geluidskwaliteit, eenvoudige bediening en de meeste streamingopties. SUPERSOUND 301 kan eenvoudig worden
geïntegreerd in een groter hifi-systeem en gedijt net zo goed op het aanrecht als op de boekenplank.
Pinell Supersound 301: De ideale digitale radio voor muziekstreaming en radio-uitzendingen in een stijlvol design.
Met de Supersound 301 haal je een veelzijdige radio in huis die niet alleen DAB+, FM en internetradio ondersteunt, maar ook Spotify Connect en Bluetooth voor draadloze muziekstreaming. Bovendien kun je genieten van je favoriete podcasts.
Belangrijkste Specificaties:
- Geluid:
- Luidspreker: 3,5” bass/mid Mono Coax-luidspreker met 1” tweeter
- Uitgang: 7 W
- Design:
- Ingebouwde Wi-Fi antenne
- FM-antenne
- Geluidsgeoptimaliseerd stoffen rooster
- 2,8” kleurenscherm (TFT)
- Verkrijgbaar in Zwart, Wit en Walnoot
- Connectiviteit:
- Wi-Fi: 2.4GHz & 5GHz, 802.11b/g/n
- Bluetooth 4.0
- Koptelefoon/Line Out: 3,5 mm jack
- Aux In: 3,5 mm jack
- OKTIV App voor draadloze bediening (iOS & Android)
- In de doos:
- Supersound 301 radio
- 12V netadapter
- Volledige afstandsbediening (met 2 AAA-batterijen)
- Snelle installatiehandleiding in meerdere talen
Afmetingen:
- Gewicht: 1,8 kg
- Afmetingen (BxDxH): 250 x 145 x 138 mm
| Afspeelmogelijkheden | |
| Radio-ontvangst: | FM, Internetradio, DAB, DAB+ |
| Algemeen | |
| Type radio | Tafelradio |
| Audio | |
| Uitgangsvermogen (totaal): | 7 W |
| Frequentiebereik: | 87,50 Hz |
| Connectiviteit | |
| Bluetooth: |
|
| Bluetooth-versie: | 4.0 |
| Spotify Connect |
|
| Wi-Fi: |
|
| Aansluitingen | |
| Hoofdtelefoonaansluiting: |
|
| Bediening | |
| Afstandsbediening: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Gewicht | 1,80 kg |
| Kleur | Zwart |
| Diepte | 145 mm |
| Hoogte | 138 mm |
| Breedte | 250 mm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |


