Op het terras, bij het zwembad, of op uw jacht, met de KEF Ventura 6 all-weather outdoor luidspreker kunt u zonder compromissen genieten van uw muziek
Ventura 6 is ideaal voor middelgrote tot grote buitenruimten of voor mensen die op zoek zijn naar meer dan mid-level achtergrond muziek.
Ventura 6
Weerbestendig, IP65-gecertificeerd en zoutspray-getest: de zeewaardige Ventura-seriemodellen buitentoepassingen zullen uw zwembad, tuin of yacht met high-end geluid overspoelen, zelfs in extreme weersomstandigheden.
| Algemeen | |
| Type speaker: | Inbouw, Buiten |
| Aantal luidsprekers in de doos: | 2 speakers |
| Audio | |
| Frequentiebereik: | 54 Hz |
| Luidsprekeropbouw | |
| Diameter woofer | 160 mm |
| Diameter tweeter: | 25 mm |
| Luidsprekerprestaties | |
| Aanbevolen versterker vermogen | 10 W |
| Impedantie: | 6 ohm |
| Gevoeligheid | 90 dB |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 22,60 cm |
| Diepte | 26,35 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Materiaal | ROESTVRIJ STAAL, Messing, ALUMINIUM |
| Gewicht | 3,80 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
