++ Type speaker: Opbouw ++ Kleur: Wit ++ Aantal luidsprekers in de doos: 1 speaker ++
Productbeschrijving:
SATELLITE speaker | Frequency Range 95 - 25,000 | Sensitivity 84dB
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Type speaker: | Opbouw |
| Aantal luidsprekers in de doos: | 1 speaker |
| Audio | |
| Frequentiebereik: | 95 Hz |
| Luidsprekerprestaties | |
| Impedantie: | 6 ohm |
| Gevoeligheid | 84 dB |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 11,30 cm |
| Diepte | 9,60 cm |
| Hoogte | 19,60 cm |
| Gewicht | 1,50 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 219,-
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook


