In het onophoudelijke streven naar innovatie en muzikaliteit presenteert Yamaha met trots het topmodel van de geïntegreerde versterkers: de A-S3200. Deze versterker is vanaf de basis minutieus ontworpen en stelt een nieuwe norm op het gebied van high-fidelity audio. De ambities van de artiest worden perfect overgebracht.
- Volledig gebalanceerd circuit voor een indrukwekkend lage signaal-ruisverhouding en verbeterde kanaalscheiding
- Grote toroïdale transformator voor een zo puur mogelijke muzikaliteit
- Het mechanische-aardingsconcept zorgt voor maximale stijfheid en vermindert ongewenste trillingen
- Hoogwaardige PPS-condensatoren voor de weergave van authentiek muzikaal geluid
- Verfijnde VU-meters geven de dynamiek en puls van de muziek visueel weer
- Obsessief minutieus ontworpen schakelaars
- Zware messing voetjes met spikes of een krasbestendige onderkant
- Originele luidsprekeraansluitingen van zuiver messing voor uiterst veilige aansluiting
| Algemeen | |
| Aantal audiokanalen: | 2 |
| Uitgangsvermogen per kanaal: | 170 W |
| Bediening | |
| Afstandsbediening: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur/Stijl | Turquoise - Teal - Appelblauwzeegroen |
| Diepte | 46,40 cm |
| Breedte | 43 cm |
| Gewicht | 24,70 g |
| Hoogte | 18 cm |
| Kleur | Groen, Blauw |
| Garantie | |
| Garantie | 5 mits online registratie Jaar |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
|
|
