De NAD C 268 is een opmerkelijk betaalbare stereoversterker, met functies en technologie die niet worden geëvenaard door andere versterkers in zijn klasse. Ontworpen voor meerdere stereo-installaties, kan de C 268 worden gebruikt in verschillende scenario's, waaronder traditionele set-ups met een voorversterker of voor het versterken van uw favoriete luidsprekers.
De NAD C 268 is zelfs overbrugbaar en transformeert zijn overvloedige uitvoer naadloos van 80 x 2 naar een uitstekende 300 watt. Hoewel de C 268 een eenvoudige eindversterker lijkt te zijn, is deze Classic-serie versterker boordevol rijke functies die uw systeem zullen verbeteren.
| Algemeen | |
| Type versterker | Eindversterker |
| Aantal audiokanalen: | 2 |
| Uitgangsvermogen per kanaal: | 80 W |
| Aansluitingen | |
| Aantal XLR-ingangen (gebalanceerd) | 2 x |
| 12V trigger out | 1 x |
| 12V trigger in | 1 x |
| Fysieke kenmerken | |
| Diepte | 39 cm |
| Breedte | 43,50 cm |
| Gewicht | 7,30 kg |
| Hoogte | 10 cm |
| Kleur | Zwart |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
CLASSIC Alle producten in de lijn: CLASSIC >>
|
|
