De RB-1590 eindversterker is wederom een sterk staaltje techniek uit de keuken van Rotels zeer ervaren R&D afdeling. Als laatste schakel tussen bron/voorversterker en luidspreker versterkt de eindversterker het analoge signaal dat naar de speakers gaat. De Rotel RB-1590 is een topklasse eindversterker waardoor zelfs de meest inefficiënte speakers zuiver klinken op een hoog volume. Met maar liefst 350 Watt per kanaal is de Rotel RB-1590 klaar om elke uitdaging aan te gaan.
| Algemeen | |
| Type versterker | Eindversterker |
| Aantal audiokanalen: | 2 |
| Uitgangsvermogen per kanaal: | 350 W |
| Fysieke kenmerken | |
| Diepte | 45,40 cm |
| Breedte | 43,10 cm |
| Gewicht | 38,10 kg |
| Hoogte | 23,70 cm |
| Kleur | Zwart |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
15 SERIES Alle producten in de lijn: 15 SERIES >>
|
|
