++ Type speaker: Subwoofer ++ Kleur: Zwart ++ Aantal luidsprekers in de doos: 1 speaker ++
Productbeschrijving:
Compacte subwoofer met Yamaha technologieën zoals Twisted Flare Port and Advanced YST II.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Type speaker: | Subwoofer |
| Aantal luidsprekers in de doos: | 1 speaker |
| Draadloze subwoofer: |
|
| Audio | |
| Uitgangsvermogen (subwoofer) | 50 W |
| Luidsprekerprestaties | |
| Frequentiebereik subwoofer | 28 Hz |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zwart |
| Breedte subwoofer | 29,10 cm |
| Diepte subwoofer | 34,10 cm |
| Hoogte subwoofer | 29,20 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 229,-
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
