++ Totaal uitgangsvermogen (muziek): 200 W ++ Type speaker: Surround ++ Kleur: Zwart ++
Productbeschrijving:
De CT8.4LCRS is ontwikkeld als alternatief voor de CT8DS wanneer de ruimte beperkt is: het is een kleinere, compactere verticale surround luidspreker met een vergelijkbare 3D belevenis. Hij is voldoende hoog belastbaar om als vrijstaande luidspreker voor front, zijkant en achter te worden gebruikt. Zwarte uitvoering.
Prijs per stuk.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totaal uitgangsvermogen (muziek): | 200 W |
| Type speaker: | Surround |
| Audio | |
| Frequentiebereik: | 49 Hz |
| Luidsprekerprestaties | |
| Impedantie: | 8 ohm |
| Gevoeligheid | 88 dB |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 32,50 cm |
| Diepte | 18,50 cm |
| Hoogte | 63 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 6800,-
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Behoort tot de lijn :CUSTOM THEATRE SERIES Alle producten in de lijn: CUSTOM THEATRE SERIES >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
